محافظ صفحه نمایش بوف مدل 5D TPUیکی از چندین مدل ساخته شرکت بوف است که چندین ویژگی مهم در ساخت آن دیده می‌شود.

مقاومت در برابر ضربه

محافظ صفحه نمایش بوف مدل 5D TPU از مرغوب‌ترین مواد اولیه شیشه ساخته شده که متخصصین بوف به کمک فناوری علم نانو تکنولوژی توانسته‌اند ذرات آن را با یکدیگر پیوند داده و ماده‌ای از جنس شیشه با عملکرد دفاعی بالا تولید کنند و از آن در ساخت گلس‌های خود استفاده نمایند. این عملکرد به گونه‌ای است که گلس می‌تواند فشار وارده در اثر یک ضربه محکم و ناگهانی را بین ذرات دیگر پخش کند و از فشار بیشاز اندازه که منجر به شکستگی می‌شود، جلوگیری گردد. این به آن معناست که در هنگام وقوع این گونه ضربات شکستگی‎ها تنها به صورت سطحی خواهند بود و در نتیجه صفحه نمایش شما بدون تحمل هیچ فشاری سالم خواهد ماند.

جلوگیری از ایجاد خط و خش

محافظ صفحه نمایش بوف مدل 5D TPU دارای سطحی ضد خط و خش هستند، چرا که با کمک فناوری نانو ذرات سطح گلس
به گونه‌ای قرار گرفته که حتی تیزترین اجسام در پیوندهای موجود در بین ذرات نمی‌توانند ذره‌ای شکاف ایجاد کنند پس در نتیجه کوچک‌ترین خط و خشی روی گلس نخواهد افتاد و سطح تیز تنها از روی گلس عبور کرده و آسیبی وارد نمی‌شود.

مقاوم در برابر مایعات و چربی‌ها


محافظ صفحه نمایش‌های بوف از خواص ضد مایعاتی بهرمند هستند به صورتی که ذرات مایع و چربی‌ بر روی آن دچار لغزش شده و به صورت قطرات باقی می‌مانند. این خصوصیت یکی از ویژگی‌های بارز برای درک فناوری نانو تکنولوژی است، پس در نتیجه آن مایعات و چربی‌ها به هیچ عنوان به سطح LCD صفحه نمایش شما نفوذی نخواهد داشت و صفحه نمایش شما از این بابت در امان خواهد بود؛ اثر انگشت شما نیز تا حدود زیادی بر روی گلس دفع خواهد شد و بر روی آن باقی نخواهد ماند. قابل ذکر است با توجه به آن که در گوشی‌های موبایل نسل جدید  قابلیت تشخیص اثر انگشت در زیر صفحه نمایش قرار دارد، خاصیت عدم جذب اثر انگشت گلس‌های بوف در کار تشخیص اثر انگشت گوشی موبایل اختلالی ایجاد نخواهد کرد. طراحی و ساخت گلس‌های بوف کاملا با درنظر گرفتن آخرین تکنولوژی‌های موجود انجام می‌شود پس نیازی به نگرانی در این مورد نیست.

درجه سختی و ضخامت

محافظ صفحه نمایش بوف مدل 5D TPU با ضخامتی برابر 0.33 میلی‌متر ساخته شده و توانسه درجه سختی 9H را از آن خود کند. این به معنی آن است که با توجه به جنس و ضخامت آن به شدت می‌تواند در برابر هرگونه ضربات فیزیکی احتمالی از خود مقاومت نشان دهد.

نوع پوشش صفحه نمایش

محافظ صفحه نمایش بوف مدل 5D TPU تمام صفحه موبایل شما را پوشش می‌دهد و مانع برخورد ضربات حتی به گوشه‌‌های صفحه نمایش گوشی موبایل شما می‌شود. علاوه بر آن گلس بوف به نوعی طراحی شده است که در هنگام نصب کاور یا قاب محافظ مناسب، مشکلی برای آن پیش نیاید. گلس‌ 5D بوف توسط دستگاه‌های پیشرفته دقیقا مطابق با اندازه‌های گوشی‌های موبایل برش خرده و محل قرارگیری سنسوها بادقت محاسبه شده اند.

شفافیت و جلوگیری از انعکاس نور

محافظ صفحه نمایش بوف مدل 5D TPU از شفافیت بالایی برخوردار است؛ به طوری که پس از نصب آن بر روی گوشی موبایل خود هیچ گونه افت کیفیتی بر روی صفحه نمایش خود احساس نخواهید کرد. علاوه بر آن مدل 5D Cover قابلیت جلوگیری از انعکاس نور شدید را داراست. شفافیت 99 درصدی گلس‌های بوف این حس را به کاربر القا می‌کند که لایه محافظی بر روی گوشی موبایل وجود نداشته و کاربر مستقیم به صفحه نمایش گوشی موبایل نگاه می‌کند.

عدم افت حساسیت لمس صفحه نمایش

ساختار مواد اولیه استفاده شده در محافظ صفحه نمایش بوف مدل 5D TPU به گونه‌ای هستند که می‌توانند حرارت منتشر شده از نوک انگشتان دست شما را به راحتی به صفحه نمایش گوشی موبایلتان انتقال دهدند در نتیجه شما هیچگونه افت لمس صفحه نمایش حتی با وجود ضخامت 0.33 می حس نخواهید کرد و این یکی از ویژگی های مهمیست که تنها در گلس‌های با اصالت مشاهده می‌شود.

قابلیت نصب آسان

محافظ صفحه نمایش بوف مدل 5D TPU با قابلیت نصب آسان طراحی شده تا عموم کاربران بتوانند بدون مراجعه و هزینه اضافی محافظ صفحه نمایش بوف را روی موبایل خود نصب کنند.آموزش نصب گلس های بوف؟

فهرست