برچسب بوف مدل هیدروژل یکی از مدل‌های پرطرفدار ساخته شرکت بوف است که چندین ویژگی مهم در ساخت آن دیده می‌شود.

مقاومت در برابر ضربه

محافظ صفحه نمایش بوف مدل هیدروژل از مرغوب‌ترین مواد اولیه هیدروژلی ساخته شده است که با توجه به پیوندهای مستحکم میان ذرات هیدروژل و ساختار شبکه‌ای که در میان آن ها وجود دارد به خوبی می‌توانند در برابر ضربات و شوک های فیزیکی وارد شده از خود واکنش دفاعی مناسب به‌نمایش بگذارند. از این رو متخصصین در آزمایشگاه‌های بوف موفق شدند تا با استفاده از همین ویژگی، برچسب‌های محافظ هیدروژلی را برای انواع گوشی های موبایل تولید کنند. این محافظ صفحه قادر است که فشار شوک و ضربات ناگهانی که ممکن است به صفحه نمایش گوشی موبایل وارد شود را در میان تمامی ذرات خود پخش کرده، مانع رسیدن آن به صفحه گوشی موبایل شما شده و در نتیجه آن را سالم نگه دارد.

جلوگیری از ایجاد خط و خش

با توجه به آن چه گفته شد پیوند های بین مواد هیدروژل به سختی قابل شکسته شدن هستند در نتیجه به سختی بر روی آن ها خط و خش ایجاد خواهد شد. جدای از آن مواد هیدروژلی قابلیت انعطاف پذیری و ترمیم دارند این به آن معناست که چنانچه خط و خشی بر روی بر روی برچسب محافظ صفحه نمایش هیدروژل شما ایجاد شود، پس از مدتی به صورت خودکار از بین خواهد رفت.

مقاوم در برابر مایعات و چربی‌ها

محافظ صفحه نمایش های بوف مدل هیدروژل از خواص آبگریزی بهرمند هستند. با توجه به تکنولوژی نانو که در ساخت این محافظ صفحه ها به کار رفته است مایعات و چربی‌ها به هیچ عنوان به محافظ صفحه نمایش نفوذ نخواهند کرد و فقط به صورت قطرات بر روی آن سر می خورده  و هیچ گونه تماسی با سطح LCD گوشی موبایل شما نخواهند داشت.

اثر انگشتان شما نیز تا حدود زیادی بر روی گلس دفع خواهد شد و بر روی آن باقی نخواهد ماند. قابل ذکر است با توجه به آن که در گوشی‌های موبایل جدیدتر قابلیت تشخیص اثر انگشت در زیر صفحه نمایش قرار دارد، خاصیت عدم جذب اثر انگشت گلس‌های بوف به هیچ عنوان در کار تشخیص اثر انگشت گوشی موبایل اختلالی ایجاد نخواهد کرد. طراحی و ساخت گلس‌های بوف کاملا با درنظر گرفتن آخرین تکنولوژی‌های موجود انجام می‌شود؛ پس نیازی به نگرانی در این مورد نیست.

درجه سختی و ضخامت

محافظ صفحه نمایش بوف مدل هیدروژل تنها 0.15 میلی متر ضخامت دارد اما با این حال توانسته است استانداردهای مقاومت را طی کند و درجه محافظت 9H را به خود اختصاص دهد. این به آن معناست که با وجود ضخامت به ظاهر کم ، این برچسب قادر است به خوبی از گوشی موبایل شما حفاظت کند. امروزه با توجه به اصل مقاومت کمپانی های سازنده گوشی های موبایل توجه بیشتری به مقاومت LCDهای گوشی‌های موبایل ساخته خود دارند، در نتیجه نیاز به داشتن محافظ صفحه با ضخامت بالاتر کمتر احساس می شود.

نوع پوشش صفحه نمایش

محافظ صفحه نمایش بوف مدل هیدروژل به صورت دو طرفه است؛ یعنی نه تنها به طور کامل صفحه نمایش گوشی موبایل را تحت پوشش قرار می‌دهد، بلکه قسمت پشت گوشی موبایل شما را هم در بر می‌گیرد. به دلیل ضخامت کم و چسبندگی بالای برچسب هیدروژل بوف هیچ گونه مشکلی در قراردادن کاورهای محافظتی بر روی گوشی موبایل خود احساس نخواهید کرد. نکته دیگر آن است که این محافظ صفحه با دقت فراوان و با کمک فناوری نانو و کاملا متناسب با ابعاد و اندازه‌های مختص به انواع گوشی های موبایل برش خوری شده است؛ پس کوچکترین نقصی در هنگام نصب نخواهید دید.

شفافیت و جلوگیری از انعکاس نور

برچسب هیدروژلی بوف از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است. به طوری که پس از نصب آن بر روی صفحه نمایش گوشی موبایل خود هیچ گونه افت کیفیت از جانب صفحه نمایش مشاهده نخواهید کرد. شایان به ذکر است که این برچسب قابلیت کاهش انعکاس نور را به چشم بیننده داراست. شفافیت 99 درصدی برچسب هیدروژل بوف این حس را به کاربر القا می‌کند که صفحه نمایشی بر روی گوشی موبایل وجود ندارد و کاربر مستقیم به صفحه نمایش گوشی موبایل نگاه می‌کند.

عدم افت حساسیت لمس صفحه نمایش

ساختار مواد هیدروژلی به گونه‌ای است که به راحتی می‌توانند حرارت اثر انگشتان شما را به صفحه نمایش گوشی موبایلتان انتقال دهند و به بهتر شدن لمس صفحه، کمک کنند. به علاوه با توجه به خاصیت انعطاف پذیری هیدروژل‌ها، صفحه نمایشتان حالت کمی نرم به خود می‌گیرد که باعث لذت بخش‌تر شدن کار با گوشی موبایل می‌شود.

قابلیت نصب آسان

محافظ صفحه نمایش بوف مدل هیدروژل با قابلیت نصب آسان طراحی شده است تا عموم کاربران بتوانند بدون مراجعه و هزینه اضافی محافظ صفحه نمایش بوف را روی موبایل خود نصب کنند. آموزش نصب آسان گلس بوف

فهرست